Producenci
Czas i koszty dostawy

Wysyłka i czas realizacji zamówienia
Zakupione towary wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Klient może dokonać wyboru sposobu dostarczenia przesyłki w momencie zamawiania towaru.


Koszty wysyłki
DoręczycielPaczka do 100 złPaczka od 100 do 200 złPowyżej 200 złPOWYŻEJ 300 ZŁPOWYŻEJ 400 ZŁPaczka pobraniowaPrzybliżony czas dostawy
Poczta Polska 10 PLN 10 PLN 10 PLN 0 PLN 0 PLN +3,00 PLN 48 h
Firma kurierska Apaczka
19,00 PLN 19,00 PLN 19,00 PLN 19,00 PLN 0 PLN

 

+3,00 PLN

24 h

Czas realizacji zamówienia, to czas, po którym zamówione produkty zostaną dostarczone do Klienta. Na czas realizacji składa się czas potrzebny na skompletowanie zamówienia oraz czas jego dostawy, który jest zależny od wyboru sposobu dostawy przez Klienta w formularzu podczas składania zamówienia (dostawa firmą kurierską , dostawa Pocztą Polską).

Termin dostarczenia paczki to zwykle 2-5 dni roboczych od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia lub zaksięgowania płatności. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
W przypadku braku danego towaru w magazynie termin ten może się wydłużyć. Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia i będzie mógł podjąć decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, oczekiwanie na kompletne zamówienie, anulowanie całości zamówienia).
Wszystkie towary pakowane są starannie w opakowania zabezpieczające przed uszkodzeniem w czasie transportu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl